emlakyuvam.com sitesinin tüm hakları NADAS GAYRİMENKUL BİLGİ İLETİŞİM SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ'ye aittir. emlakyuvam.com tüm bireysel ve kurumsal üyelerinin üye bilgilerini, internet güvenlik yasaları uyarınca güvenlik ve gizlilik haklarını koruyan bir platform olmayı hedeflemektedir. emlakyuvam.com üyesinin siteyi aşağıdaki gizlilik yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda emlakyuvam.com gizlilik politikası öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. emlakyuvam.com vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir. İnternet üzerinden iletilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmadığını, internet üzerinde kişisel bilgilerin iletilirken kullanıcılara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını emlakyuvam.com tavsiye etmektedir.

emlakyuvam.com işbu gizlilik politikasında herhangi bir sebepten dolayı bildirimde bulunmaksızın zaman zaman değiştirebilir veyahut da yenileyebilir. emlakyuvam.com’un değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri emlakyuvam.com adlı web sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. emlakyuvam.com yenilenen sözleşmeler konusunda bireysel ve kurumsal üyeleri uyaramayabilir. Gizlilik politikasında söz konusu değişiklikleri yansıtan güncellenmiş en son hali emlakyuvam.com’da yayınlanır. İşbu sebeple emlakyuvam.com güncellenen gizlilik politikası hakkında bireysel ve kurumsal üyelerin bilgi sahibi olmaları ve aylık olarak gözden geçirmesini önermektedir. Bireysel ve kurumsal üyelerin yapılan değişikliklerden sorumlu olacakları için, bu gizlilik politikasına her kullanım öncesi kontrol etmelerini emlakyuvam.com önermektedir. işbu gizlilik politikasında kullanılan kişisel bilgiler terimi bireysel ve kurumsal üyeleri tanımlayabilecek isim, soy isim, e-posta, telefon numaraları ve adresleri dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla kullanıcılara fatura kesebilmek için kimlik bilgileri gibi bilgileri kapsamaktadır. emlakyuvam.com’un kullanıcıları kendisine emlakyuvam.com adlı web site üzerinden elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgilerini aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır, hiçbir durumda öngörülen amacın dışında kullanmayacak, üçüncü kişilere açıklamayacak, paylaşmayacak veya satmayacaktır.

Sorularınızı cevaplamak ve etkin bir müşteri hizmeti sunmak.

Yayınlar göndermek. Elektronik posta ile bülten göndermek ya da bildirimler de bulunmak.

Yeni hizmetler hakkında bilgi vermek.

emlakyuvam.com veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak.

Gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak. Kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanmak amacıyla.

Bireysel ve kurumsal üyeler emlakyuvam.com’u kullandığı andan itibaren kendilerinden toplanan tüm bilgilerin belirtilen şekilde ve nedenle, bu gizlilik politikasında anlatıldığı gibi, emlakyuvam.com tarafından kullanılmasını kabul etmiş olurlar. Yukarıdaki amaç için elde edilen bilgiler, tamamen bireysel ve kurumsal üyelerin özgür iradeleri ile emlakyuvam.com’ a vermektedir. Bireysel ve kurumsal üyeler bu kişisel bilgileri emlakyuvam.com’ a verip vermemekte serbesttirler. Ancak, bireysel ve kurumsal üyelere daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmek için, işbu platformda üyelerden talep edilen bilgilerin tamamını vermelerini emlakyuvam.com önermekte ve ayrıca, talep edilen hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgilerin verilmemesi durumunda talebin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağını dikkatlerine sunmaktadır. Bireysel ve kurumsal üyeler tarafından verilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması üyelerin sorumluluğundadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmemesi önemle rica olunur. Böyle bir durumda emlakyuvam.com’un hiçbir sorumluluğu olmayacağı gibi; yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi nedeniyle emlakyuvam.com’un bir zarara uğraması halinde bu zararı tazmin yükümlülüğü üyelere aittir.

emlakyuvam.com bireysel ve kurumsal üyelerin vereceği destek için kişisel bilgileri daima güncel ve doğru şekilde tutacaktır. Ancak kişisel bilgilerin silinmesi, değiştirilmesi veyahut da güncellenmesinin gerektirdiği hallerde bireysel ve kurumsal üyelerin emlakyuvam.com ile destek@emlakyuvam.com e-posta adresinden bize yazabilir.

emlakyuvam.com üyelik ve kişileştirme hizmetleri verebilmek için bireysel ve kurumsal üyelerden temin edilen kişiler bilgileri aracılığıyla yayın göndermek, bülten göndermek, bildirimlerde bulunmak, ürünler ve hizmet hakkında bilgi vermek, kampanya bilgilerini paylaşmak ve benzeri hizmetlerde için kullanmaktadır. Bireysel ve kurumsal üyeler tarafından paylaşılan kişiler bilgilerin hiçbir durumda burada öngörülen amaçlar ve hizmetler dışında kullanılmayacağı belirtilmiş olup, emlakyuvam.com tarafından iletilen işbu ticari elektronik iletileri üyeler almak istemiyor ve almayı onaylamıyor ise destek@emlakyuvam.com’a e-posta gönderip listeden çıkmaları gerekmektedir. emlakyuvam.com e-posta aracılığıyla gönderim listesinden çıkışlarını sağlayacaktır.

emlakyuvam.com, başka sitelere link verebilir, ancak bu emlakyuvam.com’un işbu siteler ile herhangi bir bağı olduğu anlamına gelmemektedir. emlakyuvam.com, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

emlakyuvam.com, gizli bilgileri özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi amacıyla işbu sözleşme ile belirlenen istisnalar dışında gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

emlakyuvam.com sitesine 18 yaşından küçükler için uygun değildir. Eğer 18 yaşından küçük bir ebeveyn çocuğunun emlakyuvam.com’a kendi rızası olmadan kişisel bilgi girdiğini fark eder ise bu kişisel bilgileri emlakyuvam.com ile site üzerinden paylaşabilir. emlakyuvam.com bilerek 18 yaş altındaki çocuklardan bilgi talep etmez. Eğer herhangi bir şekilde 18 yaşın altındaki bir kullanıcının emlakyuvam.com ile kişisel bilgi paylaştığı fark edilir ise; bu bilgileri emlakyuvam.com tarafından sistemden silecektir.