Proje Hakkında


 

İzmir'in içinde saklı bir cennet!

Bir tarafında uçsuz bucaksız bir vadinin uzandığı, bir tarafı deniz, karşısı yemyeşil ormanla kaplı Asma Bahçeler, havaalanına 15 dakika, otobana 5 dakika, Çeşme'ye ise 30 dakika uzaklıkta. Alışveriş merkezlerinin, üniversitelerin, gözde okulların hemen yanı başında.

Bir yandan şehrin tüm olanaklarına kolayca erişmenizi sağlarken diğer yandan da tüm karmaşasından dileğiniz an kaçma fırsatı veriyor. Üstelik hemen yanı başında hayata geçirilecek İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Beyaz Vadi Projesi ile de size sınırsız yeşil alanlar sunuyor.

 

Konforlu, huzurlu ve mutlu bir yaşam için her detayın düşünüldüğü Asma Bahçeler, aynı zamanda lüks bir yaşamın da kapılarını ardına dek açıyor. Kısaca burada yaşam standartlarınızla birlikte prestijiniz de yükseliyor.

Proje Vaziyet Planı


Proje Kat Planları


Adı Tipi M2 Kat Planı

Proje Özellikleri


Yaşam standartlarınız 4 dakikada yükselecek! İzmir'de, Narlıdere merkezden 4 dakikada ulaşabileceğiniz, vadi, orman ve deniz üçgeninde konumlanan bir ev düşleyin... Şehrin karmaşasından 4 dakikada kaçabileceğiniz ama tüm olanaklarına aynı hızla erişebileceğiniz saklı bir cennet... Yalnızca huzur veren eşsiz manzarasıyla değil, ülkemizde bir ilk olan mimarisi ve tüm evlerdeki yüksek yaşam standartlarıyla da gözünüzü kamaştıran... 3+1 dubleks villalar ile 2+1 villalardan, 3+1, 2+1 ve 1+1 dairelere kadar lüks kelimesini kanıtlayan iç mimarisi ile prestijli bir yaşamın kapılarını ardına dek açan... Konumuyla, sosyal olanaklarıyla ve erişilebilir fiyatlarıyla yaşam standartlarınızı yükselten. Üstelik tümünü sadece 4 dakikada gerçekleştiren... Burası Asma Bahçeler. Detayları ise tanıtım ofisimizde saklı ve biz sizleri hem detayları anlatmak hem de görenleri kendine hayran bırakan Örnek Dairemiz'i gezdirmek için tanıtım ofisimize davet ediyoruz. Buyurun, yaşam standartlarınızın 4 dakikada nasıl yükseleceğine gözlerinizle tanık olun!

İletişim Bilgileri


Mithat Paşa Caddesi 159/1 Narlıdere / İzmir

Telefon : 02322391191
Faks :
GSM :
Web Sitesi : http://www.asmabahceler.com/tanyer-insaat
E-Posta : tanyer@tanyer.com.tr

Asma Bahçeler

Firma Adı
Tanyer İnşaat 
İl / İlçe
İzmir / Narlıdere 
Proje Alanı
19000  m2
Konut Sayısı
95 
Teslim Tarihi
Mayıs 2016 

İletişim Formu