emlakyuvam.com sitesi bir Nadas Gayrimenkul Bilgi İletişim Sistemleri Ticaret Ltd. Şti. Markasıdır.  Bundan böyle kısaca "NADAS" olarak anılacaktır. tarafından işletilmektedir. Site'yi ziyaret ederek ve/veya üye olarak, işbu Kullanım Koşullarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; bu sayfada belirtilen ve sitede belirtilecek olan tüm kuralları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul ederek, belirtilen bu kurallar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş kabul edilmektesiniz. Bu kullanım koşullarını kabul etmediğiniz taktirde Site'yi kullanmaktan vazgeçiniz.

İşbu Kullanım Koşulları kapsamı içerisine Site'de yer alan ve yer alacak olan "NADAS" tarafından yapılan kullanıma, içeriklere, uygulamalara ve kullanıcılara yönelik her türlü beyan da dahil olup, kullanıcı işbu kullanım koşulları'nı kabul etmekle söz konusu beyanları da kabul etmiş sayılacaktır.

"NADAS" bu koşullarda, Site'nin içeriğinde dilediği zaman tek taraflı olarak değişiklik, ayarlama ve güncelleme yapma hakkına sahiptir. Bu değişiklikler, ayarlamalar ve güncellemeler Site'de yayınlandığı andan itibaren geçerlilik kazanmış sayılır. Site kullanıcıları ve üyeleri, emlakyuvam.com adresine her yeni girişlerinde, güncellenmiş/değiştirilmiş/ayarlanmış maddeleri kabul etmiş sayılmaktadırlar.

"NADAS" Site'de, "Üye" konumunda bulunan eksper, emlakçı, müteahhit ve inşaat şirketleri de dahil olmak üzere gerçek ve tüzel kişiler tarafından, gayrimenkul satma, kiralama ve benzeri hizmetlerin ve işlemlerin gerçekleştirilmesi amacına yönelik olarak söz konusu gayrimenkullere ilişkin ilgili ilanlar için "Üye"lere çeşitli şart ve koşullara tabi ilan listeleme ve görüntüleme seçeneklerinin sunulmasını ve bu ilanların "Üye"lerin ve "Kullanıcı"ların görüntüleyebilmeleri için erişimlerine sunulmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

1. TANIMLAR

Hizmet/Hizmetler: Site’de yer alan ve "NADAS" tarafından ortaya konulan tüm uygulamalar.

Kullanıcı/Kullanıcılar: "Site" ye erişen gerçek ve tüzel kişiler.

Site: emlakyuvam.com alan adı ve alt alan adlarından ulaşılabilen "NADAS"in işbu Kullanım Koşulları ile kapsamı belirlenen "Hizmetler"ini sunduğu web sitesi.

Üye/Üyeler: Üyelik Sözleşmesi koşulları doğrultusunda "Site"ye üye olan ve "Site"de yer alan içerik, uygulama ve "Hizmetler"den yararlanan gerçek ve tüzel kişiler.

Ünvan: Nadas Gayrimenkul Bilgi İletişim Sistemleri Tic. Ltd. Şti. 

Adres: Hastane Mahallesi Postane Sokak No:29/5 34555 Arnavutköy/İstanbul.  

Telefon: 0212 771 11 11 Fax: 0212 771 11 12 

Müşreri Hizmetleri: 0850 885 11 13 

Vergi Dairesi: Büyükçekmece  Vergi No: 6270456624 

Ticari Sicil No: 980139