"Yeni nesil emlak ilan sitesi" 
Nadas Gayrimenkul Bilgi İletişim Sistemleri Ticaret Limited Şirketi markası olan EmlakYuvam.com bireysel, kurumsal ve profesyonel emlak yatırımcılarının, emlakta en detaylı bilgiye ulaşmaları amacıyla, 2012 yılında kurulmuştur. Sıradan emlak sitelerinde olan tüm özelliklerin yanında, emlakyuvam.com kullanıcılarına; portföy paylaşımlı akıllı ilan yayınlama, akıllı, entegre web site ve emlak eksperi gibi ekstra özellikler sunmaktadır. 

Türkiye'nin ilk entegre emlak ilan ağı.
Akıllı İlan sayesinde cepten, tabletten, ya da web’ten yüklediğiniz ilan, anında yüzlerce entegre emlak sitesinde yayınlanır. Akıllı ilan, ilanınızın internette daha fazla kullanıcıya ulaşması için özel geliştirilmiştir.
Akıllı ilan entegre sistemi sayesinde gerçek alıcıya ulaşmanız, farklı sitelere oranla çok daha fazladır. Farklı ilan sitelerinde ziyaretçiler araba, tv, telefon bakan, haber okuyan, fiyat araştıran ziyaretçilerden oluşurken; EmlakYuvam.com ise sadece emlak müşterileri ve emlakla profesyonelce ilgilenen kurum ve kuruluşlar içindir. Farklı sitelere yüklediğiniz ilanlar bir günde alt sıralara geriler ve ilan görünürlüğünü yitirip çöp olurken, EmlakYuvam.com akıllı ilan entegre siteleri sayesinde ilanınızı alır ve emlakla profesyonelce ilgilenen tüm sitelere otomatik olarak gönderir. Siz bir ilan yüklersiniz, EmlakYuvam.com sizin ilanlarınızı yüzlerce siteye yükler.

 Nadas Emlak Endeksi
"Emlağın veriye dönüştüğü nokta"

EmlakYuvam.com kullanıcıları Nadas Gayrimenkul Bilgi İletişim Sistemlerinin; 81 il, 720 ilçede, 2005 ile 2016 yılları arasında topladığı  8.5 Tb’lık verisiyle, Türkiye’ nin en büyük ve en detaylı emlak endeksi ile rakamların bilgiye dönüşümünü yaşayacaksınız. İl, ilçe, ve mahalle bazında hazırlanan emlak endeksi, size oturduğunuz yerden, farklı bölgelerin fiyatları hakkında fikir edinmenizi sağlar. Türkiye’nin 32012 mahallesinin tamamında Tuik işbirliği ile özel olarak hazırlanan Demografik bilgiler ile her mahallede kaç kişi yaşıyor, kaçı evli, eğitim durumları, mahallede yaşayanlar aslen nereli gibi farklı bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin İlk Bağımsız akıllı entegre web sitesi
EmlakYuvam.com,  emlak ilan sitesi oluşturmak için kesin ve kalıcı çözümdür. Online dünyada varlığınıza vizyon katmak için yardımcı olacak bu yazılım; profesyonel, görsel açıdan etkileyici.Kullanıma sunduğu emlak endeksi, portföy paylaşımı, akıllı harita gibi özelliklerle fark yaratıp, EmlakYuvam.com’ a ve yüzlerce emlak sitesine entegre ilan yayınlayabilirsiniz. 

Türkiye'nin en kapsamlı akıllı harita sistemi
EmlakYuvam.com, 32012 mahallenin koordinatlarını belirleyerek, ilan siteleri arasında, kendine özgün akıllı haritasını, saha verileri toplayarak hazırlayan tek ilan sitesidir. Kurumsal müşteriler dilerlerse, kurumsal web sitelerine entegre akıllı harita hizmetinden faydalanabilir. EmlakYuvam.com kullanıcılarına; akıllı arama, özel arayüz, mesafe ölçme ve alan ölçme gibi benzersiz özellikleri kullanma imkanı sunmaktadır. 

Emlak Eksperi "Yeni nesil emlakçı" 
EmlakYuvam.com Partner Ofisleri olan Emlak eksperleri, internet üzerinde ilan arayan müşterilere özel bölgesel raporlamalar hazırlar. İnternette ilan arayan bireysel müşteriler için çözüm noktası olan emlak eksperleri müşterilerin belirlediği bölgelerde, öncelikle tüm interneti tarayarak olası tüm ilanları fiyatlarına, m2 gibi özelliklerine göre derler. Daha sonra bölgenin emlak ekspertizleriyle beraber müşterilerine sunar. EmlakYuvam.com partner ofisleri bölgesinde  EmlakYuvam.com, EmlakEndeksi.com.tr ve EmlakEkspertizi.com.tr tüm altyapısını ve verilerini özgürce kullanır. Partner Ofislerinin isimlerine özel hazırlanmış akıllı emlak ilan sitesinin yanında;  android, ios uygulamarını hediye ediyoruz.